Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ipsos modelaj,ambalat in sac de 25 Kg
- Număr anunț
- DA20829043
- Autoritate contractantă
- Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
- Furnizor / câștigător
- TOP ACTIV OFFICE IMPEX S.R.L. (CUI RO24332317)
- Cod CPV
- 44921100-3 · Ghips (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132,50 RON
- Valoare atribuită
- 132,50 RON
- Data publicării
- 12.07.2018 10:32
- Termen limită
- 18.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.07.2018 13:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
132,50 RON
din 132,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro