Ofertă refuzată Cumpărare directă

Seringi 5ml cu ac din 3 componente Seringa 5 ml (100buc/cutie )

Număr anunț
DA21019009
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
NOVITRADE SRL (CUI RO15011423)
Cod CPV
33141310-6 · Seringi (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.528 RON
Valoare finală
6.528 RON
Data publicării
14.08.2018 09:04
Termen limită
19.08.2018 17:00
Data finalizării
19.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.