Ofertă refuzată
Cumpărare directă
saci menajeri 35litri
- Număr anunț
- DA21018970
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC BOLINTIN VALE (CUI 4352689)
- Furnizor / câștigător
- ASTRID-RT SRL (CUI RO14099924)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 195 RON
- Valoare finală
- 295 RON
- Data publicării
- 14.08.2018 09:01
- Termen limită
- 19.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.