Ofertă refuzată Cumpărare directă

ums raducaneni

Număr anunț
DA21015294
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO-SOCIALA RADUCANENI (CUI 16038486)
Furnizor / câștigător
ADENIUM FOREST S.R.L. (CUI RO39482312)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71.100 RON
Valoare finală
71.100 RON
Data publicării
13.08.2018 13:08
Termen limită
19.08.2018 17:00
Data finalizării
19.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.