Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Manseta tensiune arteriala marimea S (17-25/29 cm)
- Număr anunț
- DA21006993
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
- Cod CPV
- 44321000-6 · Cablu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200 RON
- Valoare finală
- 200 RON
- Data publicării
- 10.08.2018 11:41
- Termen limită
- 19.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.