Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MARMURA ALBA SPARTA 7-15 MM 20 KG
- Număr anunț
- DA20836659
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44912000-6 · Diverse tipuri de piatra de constructie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23,49 RON
- Valoare atribuită
- 23,49 RON
- Data publicării
- 13.07.2018 09:15
- Termen limită
- 18.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.07.2018 09:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23,49 RON
din 23,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro