Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lapte consum 1.5% punga 1 l

Număr anunț
DA20839715
Autoritate contractantă
Liceul tehnologic Simion Barnutiu Carei (CUI 3896801)
Furnizor / câștigător
UNICARM SRL (CUI 6531770)
Cod CPV
15511400-7 · Lapte semidegresat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,10 RON
Valoare atribuită
133,10 RON
Data publicării
13.07.2018 11:48
Termen limită
18.07.2018 17:00
Data finalizării
14.07.2018 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,10 RON

din 133,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.