Ofertă refuzată Cumpărare directă

Ciocan rotopercutor SDS-plus 790W 2.7J 2.9kg GBH 240 F Bosch

Număr anunț
DA20795718
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Henri Coanda" Tulcea (CUI 4705489)
Furnizor / câștigător
ABC INTERNATIONAL S.R.L. (CUI RO9624881)
Cod CPV
16000000-5 · Utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
643,61 RON
Valoare finală
643,61 RON
Data publicării
06.07.2018 14:25
Termen limită
14.07.2018 17:00
Data finalizării
14.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.