Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lemn de foc esenta tare

Număr anunț
DA21028743
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 LETCA NOUA (CUI 19128060)
Furnizor / câștigător
M B M SRL (CUI RO6770742)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.100 RON
Valoare atribuită
17.100 RON
Data publicării
19.08.2018 13:41
Termen limită
24.08.2018 17:00
Data finalizării
19.08.2018 22:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.100 RON

din 17.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.