Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FAIANTA si IPSOS RIGIPS CONSTRUCTII 25 KG/SAC
- Număr anunț
- DA21021621
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- TOT DISTRIBUTION SRL (CUI 25125336)
- Cod CPV
- 44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.565 RON
- Valoare atribuită
- 1.623 RON
- Data publicării
- 14.08.2018 11:31
- Termen limită
- 24.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2018 07:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.623 RON
din 1.565 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro