Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Camasa de noapte personalizata
- Număr anunț
- DA21017070
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
- Furnizor / câștigător
- MORAR E LIVIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 19450626)
- Cod CPV
- 18318100-2 · Camasi de noapte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.800 RON
- Valoare atribuită
- 4.800 RON
- Data publicării
- 13.08.2018 15:00
- Termen limită
- 20.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2018 08:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.800 RON
din 4.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro