Ofertă acceptată Cumpărare directă

piese MAN-GPL

Număr anunț
DA20998912
Autoritate contractantă
TRANSPORT CALATORI EXPRESS SA PLOIESTI (CUI 1355770)
Furnizor / câștigător
INTER-GAS ROMANIA SRL (CUI RO11826017)
Cod CPV
34328200-4 · Echipament de conversie pentru vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.423,44 RON
Valoare atribuită
4.423,44 RON
Data publicării
09.08.2018 11:57
Termen limită
21.08.2018 17:00
Data finalizării
20.08.2018 08:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.423,44 RON

din 4.423,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.