Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TRAFALET ELITACOLOR 10CM/D=30MM,FILTRU TEAVA MONOC - PERLATOR, ROLA HARDEX 10CM,BAT LAV BASIC STATI
- Număr anunț
- DA21028774
- Autoritate contractantă
- LICEUL DE ARTA PLUGOR SANDOR SF. GHEORGHE (CUI 4404796)
- Furnizor / câștigător
- "COMPACT" SRL (CUI RO14004410)
- Cod CPV
- 44812400-9 · Articole pentru zugravi si decoratori (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 81 RON
- Valoare atribuită
- 81 RON
- Data publicării
- 20.08.2018 07:23
- Termen limită
- 25.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2018 09:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
81 RON
din 81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro