Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiu de fezabilitate Casa Mortuara Lumina

Număr anunț
DA21025904
Autoritate contractantă
COMUNA LUMINA (CUI 4671807)
Furnizor / câștigător
VLADIA PREST SRL (CUI RO14566027)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.529 RON
Valoare atribuită
14.529 RON
Data publicării
14.08.2018 17:04
Termen limită
20.08.2018 17:00
Data finalizării
20.08.2018 09:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.529 RON

din 14.529 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.