Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Saci albastri menajeri, 240 litri imprimati Deseuri nepericuloase-1000x1200mm,50 microni
- Număr anunț
- DA20802967
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Sibiu (CUI 4240650)
- Furnizor / câștigător
- FLEXAL IMPEX SRL (CUI RO5788016)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70 RON
- Valoare finală
- 70 RON
- Data publicării
- 09.07.2018 13:19
- Termen limită
- 14.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.07.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.