Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii R.S.V.T.I. pentru cazane combustibil solid si personal exploatare

Număr anunț
DA21029621
Autoritate contractantă
COMUNA ROMA (CUI 3372114)
Furnizor / câștigător
INDRA PROJECT SRL (CUI 28251525)
Cod CPV
71631000-0 · Servicii de inspectie tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
20.08.2018 09:20
Termen limită
25.08.2018 17:00
Data finalizării
20.08.2018 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.