Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Masurarea rezistentei de dispersie la prizele de pamant
- Număr anunț
- DA21029668
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL OLTENITA (CUI 4294138)
- Furnizor / câștigător
- EL MONT SRL (CUI RO5913470)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.300 RON
- Valoare finală
- 2.054 RON
- Data publicării
- 20.08.2018 09:22
- Termen limită
- 25.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2018 09:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.