Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat
Executie lucari de AMENAJARE PARC IN LOCALITATEA CISTEI, COMUNA MIHALT
- Număr anunț
- DA21028891
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHALT (CUI 4562338)
- Furnizor / câștigător
- APIS COM SRL (CUI RO2763912)
- Cod CPV
- 45212120-3 · Lucrari de constructii de parcuri tematice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 86.196,22 RON
- Valoare atribuită
- 85.990 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 20.08.2018 08:13
- Termen limită
- 25.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2018 09:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
85.990 RON
din 86.196,22 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 206,22 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.