Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUIB DE VIESPE 120GR

Număr anunț
DA21030202
Autoritate contractantă
Cantina de ajutor social Gherla (CUI 5120725)
Furnizor / câștigător
GLENCORA PRODCOM SRL (CUI RO6702284)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142,40 RON
Valoare atribuită
142,40 RON
Data publicării
20.08.2018 09:54
Termen limită
25.08.2018 17:00
Data finalizării
20.08.2018 10:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142,40 RON

din 142,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.