- Număr anunț
- DA21010964
- Autoritate contractantă
- PUBLISERV SA (CUI RO9126534)
- Furnizor / câștigător
- L & P STYLE CONSTRUCT SRL (CUI RO23020015)
- Cod CPV
- 03419000-0 · Cherestea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.800 RON
- Valoare finală
- 12.800 RON
- Data publicării
- 13.08.2018 08:27
- Data finalizării
- 20.08.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.