Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie 2bancute tip Activ si 8 banci cu masa tip Expres

Număr anunț
DA21030653
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.2 (CUI 17761979)
Furnizor / câștigător
HAZARD SRL (CUI RO12909684)
Cod CPV
39142000-9 · Mobilier de gradina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.788,22 RON
Valoare atribuită
4.788,22 RON
Data publicării
20.08.2018 10:19
Termen limită
25.08.2018 17:00
Data finalizării
20.08.2018 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.788,22 RON

din 4.788,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.