Ofertă acceptată Cumpărare directă

Film fax compatibil PANASONIC KX-FA52 KX-FA91

Număr anunț
DA21032514
Autoritate contractantă
Scoala Gimnazială Vasile Lucaciu Apa (CUI 17357289)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
35331500-8 · Cartuse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,86 RON
Valoare atribuită
100,86 RON
Data publicării
20.08.2018 12:06
Termen limită
25.08.2018 17:00
Data finalizării
20.08.2018 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,86 RON

din 100,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.