Ofertă acceptată Cumpărare directă

Capse standard 24/6

Număr anunț
DA21033511
Autoritate contractantă
OPERA COMICA PENTRU COPII (CUI 15263455)
Furnizor / câștigător
MARKETING STRATEGIC SRL (CUI RO14446195)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5,75 RON
Valoare atribuită
5,75 RON
Data publicării
20.08.2018 13:06
Termen limită
25.08.2018 17:00
Data finalizării
20.08.2018 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5,75 RON

din 5,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.