Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIGOXIN ZENTIVA 0,25 mg

Număr anunț
DA21030021
Autoritate contractantă
SPITALUL FILISANILOR (CUI 5077722)
Furnizor / câștigător
2A FARM SRL (CUI RO27887894)
Cod CPV
33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19,52 RON
Valoare atribuită
19,52 RON
Data publicării
20.08.2018 09:44
Termen limită
25.08.2018 17:00
Data finalizării
20.08.2018 11:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19,52 RON

din 19,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.