Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VOPSEA CASA BELLA PE BAZA DE ULEI
- Număr anunț
- DA21014226
- Autoritate contractantă
- Scoala de Arte si Meserii "Ionel Teodoreanu" Victoria Iasi (CUI 17152801)
- Furnizor / câștigător
- HELLEN WEAR SRL (CUI RO15319360)
- Cod CPV
- 44812210-0 · Vopsele de ulei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 945,50 RON
- Valoare atribuită
- 945,50 RON
- Data publicării
- 13.08.2018 12:05
- Termen limită
- 23.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2018 17:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
945,50 RON
din 945,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro