Ofertă acceptată Cumpărare directă

Agent termic pe baza de monoetilen glicol diluat -30C

Număr anunț
DA21033986
Autoritate contractantă
ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA CSIKI JEGKORONG - CSIKI JEGKORONG ONKORMANYZATI FEJLESZTESI TARSULAS (CUI 29445023)
Furnizor / câștigător
CHEM SYSTEM S.R.L. (CUI RO26791154)
Cod CPV
24951311-8 · Produse antigel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.880 RON
Valoare atribuită
45.880 RON
Data publicării
20.08.2018 13:35
Termen limită
25.08.2018 17:00
Data finalizării
20.08.2018 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.880 RON

din 45.880 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.