Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ROATA APLICATA CU SUPORT
- Număr anunț
- DA21032273
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
- Furnizor / câștigător
- VASISIXUNIV SRL (CUI RO5885035)
- Cod CPV
- 34324000-4 · Roti, piese si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.332,54 RON
- Valoare atribuită
- 1.332,54 RON
- Data publicării
- 20.08.2018 11:52
- Termen limită
- 25.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2018 13:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.332,54 RON
din 1.332,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro