Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Marker permanent Centropen varf rotund 1mm
- Număr anunț
- DA21029991
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC CAI FERATE IASI (CUI 4981239)
- Furnizor / câștigător
- ANDERS BIROTICA SRL (CUI RO33132911)
- Cod CPV
- 39292400-9 · Instrumente de scris (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32,50 RON
- Valoare atribuită
- 32,50 RON
- Data publicării
- 20.08.2018 09:42
- Termen limită
- 25.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2018 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
32,50 RON
din 32,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro