Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dvd Verbatim
- Număr anunț
- DA20841040
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
- Furnizor / câștigător
- ELCO BUSINESS SRL (CUI RO16888843)
- Cod CPV
- 30233153-8 · Dispozitiv de citire si/sau inscriptionare CD-uri si DVD-uri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 453 RON
- Valoare atribuită
- 453 RON
- Data publicării
- 13.07.2018 12:56
- Termen limită
- 18.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.07.2018 15:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
453 RON
din 453 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro