Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie UPS la sistem TVCI cabina poarta
- Număr anunț
- DA21032585
- Autoritate contractantă
- Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
- Furnizor / câștigător
- LOIF CRISTI SRL (CUI RO30268170)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75 RON
- Valoare atribuită
- 75 RON
- Data publicării
- 20.08.2018 12:10
- Termen limită
- 25.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2018 12:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
75 RON
din 75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro