Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DR-310 Drum cartridge (80K) Konica Minolta for bizhub 222, 250, 282, 350, 362 (4068613)
- Număr anunț
- DA21032323
- Autoritate contractantă
- ORASUL MOLDOVA NOUA (Primaria orasului Moldova Noua) (CUI 3227955)
- Furnizor / câștigător
- VEST IT TECHNOLOGY SRL (CUI 35991623)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 620 RON
- Valoare atribuită
- 620 RON
- Data publicării
- 20.08.2018 11:54
- Termen limită
- 25.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2018 15:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
620 RON
din 620 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro