Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SRCF CVA - filtru aer C24650/5 SBF + filtru ulei 80350/824 + gasket
- Număr anunț
- DA21031034
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- TOMISERVGROUPS SRL (CUI RO36487544)
- Cod CPV
- 42913000-9 · Filtre de ulei, de benzina si filtre de aspiratie a aerului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 741 RON
- Valoare atribuită
- 741 RON
- Data publicării
- 20.08.2018 10:42
- Termen limită
- 25.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2018 12:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
741 RON
din 741 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro