Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Solid State Drive (SSD) WD Blue 3D, 250GB, SATA III, 2.5
- Număr anunț
- DA21030790
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI RO3268360)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30237200-1 · Accesorii pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 248,38 RON
- Valoare atribuită
- 248,38 RON
- Data publicării
- 20.08.2018 10:28
- Termen limită
- 25.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2018 12:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
248,38 RON
din 248,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro