Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hard disk 4TB

Număr anunț
DA21030743
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "CORIOLAN BREDICEANU (CUI 4269258)
Furnizor / câștigător
LEIFER IT SOLUTION SRL (CUI RO38117270)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
650 RON
Valoare atribuită
650 RON
Data publicării
20.08.2018 10:25
Termen limită
25.08.2018 17:00
Data finalizării
20.08.2018 10:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

650 RON

din 650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.