Ofertă acceptată Cumpărare directă

UPS 800VA

Număr anunț
DA21029739
Autoritate contractantă
R 10683385 TRANSURBIS
Furnizor / câștigător
INFO PLUS S.R.L. (CUI RO11867882)
Cod CPV
30237280-5 · Accesorii de alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
328 RON
Valoare atribuită
328 RON
Data publicării
20.08.2018 09:27
Termen limită
25.08.2018 17:00
Data finalizării
20.08.2018 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

328 RON

din 328 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.