Ofertă acceptată Cumpărare directă

HP CF281X Toner Cartridge 81X Black LJ M605 m630 25000 PAG orig

Număr anunț
DA21029473
Autoritate contractantă
EDILUL C.G.A. S.A. (CUI RO11339178)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
812 RON
Valoare atribuită
812 RON
Data publicării
20.08.2018 09:10
Termen limită
25.08.2018 17:00
Data finalizării
20.08.2018 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

812 RON

din 812 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.