Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie motocoasa 8550 BOSS si Reparatie masina de tuns gazon HRX537 conf. ref. Nr.15258 si 15277

Număr anunț
DA21026351
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
APF TRADE SRL (CUI RO15196240)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
398,15 RON
Valoare atribuită
398,15 RON
Data publicării
16.08.2018 08:29
Termen limită
21.08.2018 17:00
Data finalizării
20.08.2018 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

398,15 RON

din 398,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.