Ofertă refuzată Cumpărare directă

Bonuri valorice de carburanti auto

Număr anunț
DA20796299
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII SALAJ (CUI 13723760)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.157,11 RON
Valoare finală
3.157,11 RON
Data publicării
06.07.2018 15:34
Termen limită
14.07.2018 17:00
Data finalizării
14.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.