Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii instalatii sanitare

Număr anunț
DA20841564
Autoritate contractantă
CENTRUL REGIONAL DE TRANSFUZIE SANGUINA (CUI 3126543)
Furnizor / câștigător
TIBER ADI SERVINSTAL SRL-D (CUI 37086362)
Cod CPV
45332400-7 · Lucrari de instalare de echipamente sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.100 RON
Valoare atribuită
5.100 RON
Data publicării
13.07.2018 13:25
Termen limită
18.07.2018 17:00
Data finalizării
13.07.2018 16:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.100 RON

din 5.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.