Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 6,0% sub estimat

PROSOP V 1 STR, L*LAT 25X21CM, GRI 250/SET BAX 20

Număr anunț
DA20840377
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.128 RON
Valoare atribuită
1.060,80 RON 6,0% sub estimat
Data publicării
13.07.2018 12:20
Termen limită
18.07.2018 17:00
Data finalizării
13.07.2018 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.060,80 RON

din 1.128 RON estimat 6,0%

Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 67,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.