Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare studiu de fezabilitate pentru" Înființare Parc Științific si Tehnologic Bihor"

Număr anunț
DA21033523
Autoritate contractantă
JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
Furnizor / câștigător
POLIART SRL (CUI RO11493800)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117.000 RON
Valoare atribuită
117.000 RON
Data publicării
20.08.2018 13:07
Termen limită
25.08.2018 17:00
Data finalizării
20.08.2018 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117.000 RON

din 117.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.