Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de eficientizarea consumului de energie termica la cladiri
- Număr anunț
- DA21034052
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRADINA (PRIMARIA GRADINA) (CUI 17093977)
- Furnizor / câștigător
- TERMO MOB CONSTR SRL (CUI 22738670)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 368.520 RON
- Valoare atribuită
- 368.474,59 RON
- Data publicării
- 20.08.2018 13:38
- Termen limită
- 25.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2018 16:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
368.474,59 RON
din 368.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro