- Număr anunț
- DA21033488
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI RO11653560)
- Cod CPV
- 33621200-1 · Antihemoragice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.273,60 RON
- Valoare atribuită
- 3.273,60 RON
- Data publicării
- 20.08.2018 13:04
- Termen limită
- 25.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2018 14:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.273,60 RON
din 3.273,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro