Ofertă acceptată
Cumpărare directă
miostin x5fi/cut,arnetin fi50mg/2ml ,esmeron10mg/mlx10ml/flc.,vit.b1100mg/2ml,vitb650mg/2ml ,vit b12
- Număr anunț
- DA21028586
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33692500-2 · Solutii injectabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.728,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.728,60 RON
- Data publicării
- 17.08.2018 15:18
- Termen limită
- 25.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2018 15:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.728,60 RON
din 1.728,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro