Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii publicitare zilele comunei
- Număr anunț
- DA21031697
- Autoritate contractantă
- COMUNA PAUNESTI (CUI 4560213)
- Furnizor / câștigător
- NORD-EST MEDIA SRL (CUI RO13388878)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 650 RON
- Valoare atribuită
- 650 RON
- Data publicării
- 20.08.2018 11:20
- Termen limită
- 25.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2018 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
650 RON
din 650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro