Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set placute strunjire

Număr anunț
DA21031441
Autoritate contractantă
S.C. PRELCET SA (CUI RO24423199)
Furnizor / câștigător
NEW ENGINEERING SERVICES SRL (CUI RO17877044)
Cod CPV
42674000-1 · Piese si accesorii de masini-unelte pentru prelucrarea metalelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.559,20 RON
Valoare atribuită
3.559,20 RON
Data publicării
20.08.2018 11:05
Termen limită
25.08.2018 17:00
Data finalizării
20.08.2018 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.559,20 RON

din 3.559,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.