Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere incarcator frontal tip STALOVA WOLLA

Număr anunț
DA21033429
Autoritate contractantă
Directia de Administrare a Domeniului Public si Privat Fetesti (CUI 32564385)
Furnizor / câștigător
STANCULESCU DOINA MANUELA (CUI 23405682)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.200 RON
Valoare atribuită
13.200 RON
Data publicării
20.08.2018 13:00
Termen limită
25.08.2018 17:00
Data finalizării
20.08.2018 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.200 RON

din 13.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.