Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATII CURENTE HOL CENTRAL, ZUGRAVELI, VOPSITORII USI

Număr anunț
DA21029761
Autoritate contractantă
Colegiul National "Horea Closca si Crisan" Alba Iulia (CUI 4613393)
Furnizor / câștigător
MARI CĂTĂ CONSTRUCT SRL (CUI 28145087)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.557,76 RON
Valoare atribuită
21.557,76 RON
Data publicării
20.08.2018 09:29
Termen limită
25.08.2018 17:00
Data finalizării
20.08.2018 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.557,76 RON

din 21.557,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.