Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de renovare si igienizare
- Număr anunț
- DA21029304
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI REGHIN (CUI 3675258)
- Furnizor / câștigător
- DORICONS S.R.L. (CUI 16699747)
- Cod CPV
- 45400000-1 · Lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.638,79 RON
- Valoare atribuită
- 49.638,79 RON
- Data publicării
- 20.08.2018 08:55
- Termen limită
- 25.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2018 12:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
49.638,79 RON
din 49.638,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro