Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE GLETUIRE SI ZUGRAVIRE SI Montare profil pentru gipscarton

Număr anunț
DA21012402
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ELEKES VENCEL (CUI 12846748)
Furnizor / câștigător
STYRON CONSTRUCT SRL (CUI RO22059300)
Cod CPV
45450000-6 · Alte lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.708 RON
Valoare atribuită
24.708 RON
Data publicării
13.08.2018 10:21
Termen limită
25.08.2018 17:00
Data finalizării
20.08.2018 13:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.708 RON

din 24.708 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.